Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Mobilny punkt spisowy

17 września, 2021
Mobilny punkt spisowy

Mobilny punkt spisowy

Mobilny punkt spisowy

Do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Czasu pozostało niewiele, a jeszcze prawie 40 % mieszkańców naszej gminy się nie spisało.

Chcąc ułatwić mieszkańcom dopełnienie tego obowiązku organizujemy punkty spisowe w różnych miejscach naszej gminy.  Teraz będzie możliwość spisania się u rachmistrza, który będzie pełnił dyżur w budynku świetlicy w Teklinowie w niedzielę 19 września 2021 w godzinach od 14.00 do 17.00

Zachęcamy do spisania się jak najszybciej. Spis trwa zaledwie kilka minut i z pewnością nie warto czekać z nim do ostatniego dnia.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze spisem zachęcamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy urzędu, tel. 34 320 20 03.

Zachęcamy do dokonaniu samospisu poprzez stronę internetowa: spis.gov.pl
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).