Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Modernizacja drogi – ulicy Huby w Kruszynie

25 marca, 2024
Modernizacja drogi – ulicy Huby w Kruszynie

Modernizacja drogi – ulicy Huby w Kruszynie

Modernizacja drogi – ulicy Huby w Kruszynie

Z wielką radością informuję, że Zarząd Województwa Śląskiego zatwierdził listę wniosków objętych dofinansowaniem realizowanych z wykorzystaniem środków budżetowych województwa śląskiego uzyskiwanych z tytułu wyłączenia  gruntów rolnych z produkcji  na podstawie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych.

W piątek 22 marca zostały wręczone wójtom gmin czeki na budowę dróg transportu rolnego.

Gmina Kruszyna otrzymała czek o wartości 279.250,- zł na modernizację drogi – ulicy Huby w Kruszynie.

Inwestycja będzie realizowana również z wykorzystaniem środków finansowych gminy Kruszyna.

Całość musi być wykonana i rozliczona do końca października bieżącego roku.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).