Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej w Widzowie

13 kwietnia, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

21 marca dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Widzowie zdobyły wicemistrzostwo powiatu w piłce ręcznej. W turnieju finałowym pokonały Koniecpol 5:3 i przegrały w finale ze szkołą podstawową z Lelowa 6:3.

1 kwietnia chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Widzowie zdobyli wicemistrzostwo powiatu w piłce ręcznej. W turnieju finałowym pokonali Borowna 14:7 i przegrali w meczu finałowym z Lelowem 15:9.

Jedynie chłopcy z Gimnazjum w Widzowie nie zajęli miejsca na podjum Igrzysk Powiatu Częstochowskiego w piłce ręcznej.

Sylwester Rorat

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).