Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla
Pokaż menu

Pluszaki – Dzieciaki, czyli Wielkie Misiodawanie

16 marca, 2016
Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Kruszynie - Przemysław Rychter / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Koło wolontariatu przy ZS w Kruszynie organizuje akcję po to, by dać dzieciom, które nigdy nie miały swojej zabawki możliwość otworzenia swojego serduszka np. dla nowego pluszowego przyjaciela.

Praktycznie każdy z nas miał kiedyś ulubione zabawki. Były to misie, samochodziki, lalki… Są jednak wokół nas dzieci, które tego nie mają - ciężko jest w to uwierzyć, ale wspólnie możemy zmienić tą przykrą rzeczywistość oddając pluszaka.

Tymczasowym domem dla wszystkich zabawek, czyli miejscem, do którego można je przynosić jest: Urząd Gminy Kruszyna i Zespół Szkół w Kruszynie.

Aleksandra Mróz - Przewodnicząca Koła Wolontariatu

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).