Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

04 października, 2017
Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5 Kościół w Kruszynie - Kpjas / Wikipedia / CC BY-SA 2.5

W sobotę 30 września 2017 w Konopiskach odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP o Puchar Komendanta Miejskiego PSP w Częstochowie.

Naszą Gminę reprezentowali zwycięzcy zawodów szczebla gminnego – drużyna kobieca OSP Widzów i drużyna męska OSP Jacków.

Po zaciętej i stojącej na bardzo wysokim poziomie rywalizacji druhowie z OSP Jacków zajęli 3. miejsce, natomiast panie z OSP Widzów uplasowały się na miejscu 4.

W obu grupach zwyciężyły drużyny OSP Rudnik Wielki (gm. Kamienica Polska).

Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).