Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Przerwa w obsłudze dowodów osobistych

30 marca, 2023
Przerwa w obsłudze dowodów osobistych

Przerwa w obsłudze dowodów osobistych

Przerwa w obsłudze dowodów osobistych

Informujemy, że  w związku z wdrożeniem zmiany oprogramowania w Systemie Rejestrów Państwowych na terenie całego kraju w dniu 31 marca 2023 roku ( piątek) od godziny 14.00 nie będzie technicznych możliwości obsługi Interesanta zakresie:

  • przyjmowania wniosków o wydanie dowodu osobistego od osób dorosłych i małoletnich powyżej 12 roku życia;
  • odbioru dowodu osobistego przez osoby dorosłe i małoletnie powyżej 12 roku życia;
  • nadawania numeru PESEL dla obywateli Ukrainy.

Obsługa zostanie przywrócona w dniu 3 kwietnia 2023 r.

Za utrudnienia przepraszamy.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).