Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Widzowie

23 kwietnia, 2021
Sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Widzowie

Sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Widzowie

Sukces uczennicy Szkoły Podstawowej w Widzowie

Z wielką przyjemnością informujemy, że Aleksandra Postawa uczennica VIII klasy Szkoły Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie zajęła I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Panią Poseł na Sejm RP Lidię Burzyńską pod honorowym patronatem Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Jadwigi Wiśniewskiej.

Tematem konkursu była 230 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Zadanie uczestników polegało na wykonaniu plakatu promującego koncert pieśni patriotycznej, jaki odbędzie się na tę okoliczność a w którym wystąpią reprezentanci gmin powiatu częstochowskiego. Projekt Oli wygrał i stał się oficjalnym plakatem tego wydarzenia.

Koncert będzie transmitowany online na www.gokmykanow.pl  3 maja o godz. 17:00.  Nagrodzoną pracę można obejrzeć w holu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Mykanowie.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 19 kwietnia br. w Biurze Poselskim Pani Lidii Burzyńskiej w Częstochowie. Gratulujemy!
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).