Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kruszyna! Moi Drodzy!

02 maja, 2024
Szanowni Mieszkańcy Gminy Kruszyna! Moi Drodzy!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kruszyna! Moi Drodzy!

Szanowni Mieszkańcy Gminy Kruszyna! Moi Drodzy!

Mój czas pracy na stanowisku Wójta Gminy Kruszyna dobiegł końca. Dziękuję serdecznie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za życzliwość, zrozumienie, za wszystkie zarówno miłe słowa jak i te krytyczne.

Podczas swojej pracy zawsze starałam się działać dla dobra wszystkich mieszkańców. Szczególna radość sprawiały mi inwestycje, które były realizowane w poszczególnych miejscowościach gminy i które tak znacząco odmieniły naszą gminę.

Zachowam w pamięci nasze wzajemne kontakty podczas różnych uroczystości gminnych, zebrań, festynów, spotkań w urzędzie gminy, czy też tych przypadkowych na ulicy, które dostarczały mi wiele osobistej i zawodowej satysfakcji.

Życzę, aby Gmina Kruszyna dalej dobrze rozwijała się ku zadowoleniu jej mieszkańców.

Życzę też dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).