Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Utrudnienia na drogach w miejscowości Wikłów

20 października, 2021
Utrudnienia na drogach w  miejscowości Wikłów

Utrudnienia na drogach w miejscowości Wikłów

Utrudnienia na drogach w  miejscowości Wikłów

Wykonawca autostrady A1 firma POLAGUA sp. z o.o.  informuje, że w dniu 25 października br. będzie układana druga warstwa  nawierzchni na drogach powiatowych  w miejscowości Wikłów,  w obrębie skrzyżowania dróg  relacji Kruszyna-Wikłów  i Lgota Mała-Wikłów.

W związku z tym mogą wystąpić okresowe utrudnienia w ruchu drogowym.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).