Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli
Pokaż menu

Ważne zmiany w dowodach osobistych!

03 listopada, 2021
Ważne zmiany w dowodach osobistych!

Ważne zmiany w dowodach osobistych!

Ważne zmiany w dowodach osobistych!

W piątek – 5 listopada 2021r. wszelkie sprawy związane z dowodami osobistymi (złożenie wniosku o wydanie dowodu osobistego, odbiór dowodu osobistego, zgłoszenie jego utraty) realizowane będą do godziny 12.00.

Po tej godzinie w całej Polsce zostanie zablokowany dostęp do Rejestru Dowodów Osobistych i rozpocznie się wdrażanie rozwiązań technicznych w zakresie nowej cechy biometrycznej w dowodach osobistych.

Już od 8 listopada 2021 r. będą wydawane nowe dowody osobiste z odciskami palców oraz z podpisem posiadacza dowodu osobistego.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).