Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

Wstrzymane wydawanie zgód na obrót nieruchomościami

03 października, 2021
Wstrzymane wydawanie zgód na obrót nieruchomościami

Wstrzymane wydawanie zgód na obrót nieruchomościami

Wstrzymane wydawanie zgód na obrót nieruchomościami

Starosta Częstochowski informuje, iż w związku z zakończeniem geodezyjnych prac scaleniowych na obiekcie Widzów gmina Kruszyna, z dniem 4 października 2021 r. wstrzymane zostanie wydawanie zgód na obrót nieruchomościami w obszarze ww. obrębu ewidencyjnego .

Takie ograniczenie spowodowane jest koniecznością złożenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej operatu scaleniowego i wprowadzenia odpowiednich zmian danych w ewidencji gruntów i budynków.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).