Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie

19 maja, 2022
Zaproszenie na spotkanie

Zaproszenie na spotkanie

Zaproszenie na spotkanie

Wójt Gminy Kruszyna zaprasza mieszkańców wsi Teklinów (ul. Długa, ul. Nowa, ul. Szkolna) oraz wsi Lgota Mała (część ul. Szkolnej od strony Teklinowa), objętych I i II etapem budowy kanalizacji sanitarnej na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości przyłączenia budynków do niniejszej sieci.

Spotkanie odbędzie się 25 maja br. o godz. 19:00 w świetlicy wiejskiej w Teklinowie.
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).