Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Zebranie uczestników scalenia gruntów obrębu Widzów

11 października, 2021
Zebranie uczestników scalenia gruntów obrębu Widzów

Zebranie uczestników scalenia gruntów obrębu Widzów

Zebranie uczestników scalenia gruntów obrębu Widzów

Starosta Częstochowski informuje, że w dniu 19 października 2021 r. (wtorek) o godz. 16:00 w remizie OSP w Widzowie, ul. Żwirki i Wigury 14, odbędzie się zebranie uczestników scalenia gruntów obrębu Widzów gmina Kruszyna.

Celem zebrania będzie zapoznanie uczestników scalenia z treścią decyzji zatwierdzającej projekt scalenia gruntów obrębu ewidencyjnego Widzów gmina Kruszyna oraz z protokołem warunków objęcia w posiadanie wydzielonych gruntów.

Załączniki:
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).