Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Złote gody

22 lutego, 2023
Złote gody

Złote gody

Złote gody

We wtorek 21 lutego 2023 roku z inicjatywy Wójta Gminy Kruszyna odbyła się uroczystość jubileuszu 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Celebrowanie złotych godów to święto nie tylko zgodnych małżonków, ale także ich rodziny i przyjaciół. Para, która wspólnie przeżyła pół wieku, niezmiennie od 50 lat dzieli się radościami i stawia czoła codziennym trudnościom. Przywitanie na świecie dzieci, radość z ich sukcesów i ocieranie łez szczęścia, kiedy po raz pierwszy zostali dziadkami, to jedne z tych wydarzeń, które scementowały wspaniały związek. Pół wieku wspólnego kroczenia przez życie zasługuje na prawdziwe fetowanie!

Niewiele jest rzeczy tak cennych jak złoto, nic zatem dziwnego, że święto półwiecza szczęśliwego pożycia nazwano właśnie złotymi godami.

9 par świętowało jubileusz Złotych Godów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kruszynie.

Jubilatkom i Jubilatom życzenia złożyła Wójt Gminy Kruszyna. Zastępca Kierownika USC przyjęła od Jubilatów odnowienie przysięgi małżeńskiej.

Podczas uroczystości w imieniu Prezydenta RP Wójt Gminy wręczyła medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Jak na dostojny jubileusz przystało, był tort i szampan, a o oprawę muzyczną zadbały Ale!Babki. Wspólnie z Jubilatami zaśpiewały sto lat i kilka okolicznościowych piosenek.

Na koniec dla upamiętnienia uroczystości było wspólne zdjęcie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Jubilatom i życzymy zdrowia, miłości i wszelkiej pomyślności na dalsze wspólne lata.

Jubilaci to:
Sz.P. Wanda i Marian Dobrakowscy
Sz.P. Anna i Jerzy Frymus
Sz.P. Stanisława i Ireneusz Klekot
Sz.P. Teresa i Stanisław Krzak
Sz.P. Teresa i Henryk Kucharscy
Sz.P. Barbara i Marian Mucha
Sz.P. Ewa i Stanisław Surlejewscy
Sz.P. Zofia i Jerzy Widera
Sz.P. Alicja i Jerzy Zasępa
Gmina Kruszyna
Gmina Kruszyna położona jest na północnym krańcu powiatu częstochowskiego. Przez teren gminy w kierunku północno-południowym przebiegają ważne szlaki komunikacyjne - droga krajowa Nr 1 i droga krajowa Nr 91. Przez obszar Gminy Kruszyna przebiega granica geologiczna Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Niecki Nidziańskiej. Obszar gminy jest położony w zlewni rzeki Warty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).