Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Apel o pomoc pogorzelcom

31 marca, 2021
Apel o pomoc pogorzelcom


  Zwracamy się z serdeczną prośbą – do wszystkich ludzi dobrej woli - o wsparcie materialne i finansowe dla rodziny zamieszkałej w Białej Wielkiej, która w wyniku pożaru w dniu 26 marca 2021 r. straciła dach nad głową.

   Rodzina ta już po raz drugi została dotknięta zdarzeniem losowym. Nie tak dawno tj. 18 grudnia 2020r. na posesji wybuchł pożar, który zniszczył pokrycie dachowe, zalane zostały ściany, meble, zniszczona została instalacja elektryczna. Rodzina po pierwszym zdarzeniu wyremontowała zniszczony dom we własnym zakresie, włożyła znaczne środki finansowe aby móc zamieszkać we własnym domu. Wszystkie oszczędności pochłonął remont i obecnie rodzina nie ma za co wykonać ponownego remontu. Rodzina to dwoje schorowanych emerytów.

 Niezbędna jest obecnie   pomoc   finansowa na wymianę pokrycia dachowego oraz wymianę instalacji elektrycznej oraz wymianę zalanych sufitów i ścian.

 

    To dla nas wszystkich kolejny czas próby i solidarności z ludzkim nieszczęściem – wszyscy razem na pewno damy radę.

 

   W sprawie ewentualnej pomocy prosimy o kontakt z naszym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w  Lelowie tel. 343550014 lub wpłatę na konto Urzędu Gminy w  Lelowie – 49 8591 0007 0330 0923 0462 0006 z dopiskiem „POGORZELCY - 03.2021”

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).