Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Błyskawiczny Kurs Samoobrony

06 maja, 2022
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl


Był pot, była walka – jest satysfakcja i większe poczucie bezpieczeństwa. Tak można podsumować pierwszy, bezpłatny kurs samoobrony dla pań, który został zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Lelowie „LELOWIANIE”.

W miniony czwartek, na hali sportowej w Lelowie kursantki nauczyły się nie tylko szybko reagować, ale też prawidłowo oceniać zagrożenie, bronić się adekwatnie do ataku oraz kontrolować swoje emocje. Podczas spotkania poruszone były takie zagadnienia jak: elementy psychologii agresji (psychologiczne aspekty samoobrony w sytuacji ataku; jak podjąć konstruktywną obronę), obrona przed nożownikiem, obrona z użyciem podręcznych przedmiotów (torebka, klucze, długopis), uwolnienie z duszeń i taktyka ucieczki, techniki walki przy próbie gwałtu.

Zajęcia poprowadzili: Sylwia - Instruktor KRAV MAGA GLOBAL KMG, Kickboxingu PZKB, DNACE FIGHT, FIGHT FITNESS, trener personalny oraz Wojtek - Instruktor KRAV MAGA GLOBAL KMG, Kickboxingu PZKB, trener personalny z Krav3K Fight z Zawiercia.

Kurs odbył się dzięki wsparciu finansowemu firm: GER-BUD Grzegorz Kucharek z Secemina oraz JURABUS Grzegorz Matyja z Niegowy.

/> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).