Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Działalność Gminnego Żłobka w Lelowie “Wesoły Maluch”

24 marca, 2021
Działalność Gminnego Żłobka w Lelowie “Wesoły Maluch”


W miesiącu lutym zrealizowano  zajęcia tematyczne, gdzie dzieci poznały części garderoby zimowej, uczyły się co ubieramy na zimowy spacer, przez co dzieci rozwijały samodzielność w zakresie samoobsługi, rozróżniały części garderoby. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, gdzie ćwiczyły wykonywanie określonych poleceń. W trakcie zimowych spacerów dzieci mogły swobodnie bawić się na śniegu i poznawać jego właściwości.

Zorganizowany został bal karnawałowy, gdzie dzieci rozwijały umiejętność wspólnej zabawy w grupie, czerpały radość z zabawy. Mogły wcielić się w rolę swoich ulubionych postaci z bajek. Oprócz tradycyjnych zajęć dzieci uczestniczyły w codziennych zabawach ruchowych, muzycznych i krótkich pokazywankach.

 Dyrektor Joanna Złotecka

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).