Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, 2021
Dzień Edukacji Narodowej


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Państwu  za Wasz trud wychowawczy i dydaktyczny, cierpliwość, poświęcenie i wysiłek wkładany każdego dnia w kształtowanie postaw dzieci i młodzieży.

Niech Wasza praca przyczyni się do budowania autorytetu szkoły wśród uczniów, rodziców i środowiska lokalnego.

Życzę by, ta niełatwa misja przynosiła radość i satysfakcję a także wielu sukcesów w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży, aby mądrość, uczciwość i odpowiedzialność były dewizą ich życia.

W życiu prywatnym życzę wszystkiego co najpiękniejsze,zdrowia, szczęścia, pogody ducha - także w trudnych chwilach, wiary i nadziei w lepsze jutro, jak najmniej zmartwień, kłopotów i trosk dla Was i Waszych Najbliższych.

Wójt Gminy Lelów
Krzysztof Molenda

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).