Sobota, 19 czerwca 2021r. | Imieniny: Gerwazego, Protazego
Pokaż menu

Dzień Strażaka

30 kwietnia, 2021
Dzień Strażaka


4-go maja w dniu św. Floriana obchodzimy Dzień Strażaka. Z tej okazji życzę wszystkim Druhom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Lelów wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz dużo zdrowia i satysfakcji ze służby obdarzonej tak wielkim zaufaniem społecznym. Składam również podziękowania za Waszą działalność ratowniczą  i bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. Charakter Waszej pracy sprawia, że podejmowane decyzje mają bezpośredni wpływ na zdrowie i życie tych, którym często jako pierwsi spieszycie na ratunek. Niech Wasza służba będzie zawsze realizowana w myśl strażackiej dewizy: „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Wójt Gminy Lelów

Krzysztof Molenda

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).