Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Dzień Strażaka

30 kwietnia, 2021
Dzień Strażaka


4-go maja w dniu św. Floriana obchodzimy Dzień Strażaka. Z tej okazji życzę wszystkim Druhom z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Lelów wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz dużo zdrowia i satysfakcji ze służby obdarzonej tak wielkim zaufaniem społecznym. Składam również podziękowania za Waszą działalność ratowniczą  i bezinteresowną pomoc drugiemu człowiekowi. Charakter Waszej pracy sprawia, że podejmowane decyzje mają bezpośredni wpływ na zdrowie i życie tych, którym często jako pierwsi spieszycie na ratunek. Niech Wasza służba będzie zawsze realizowana w myśl strażackiej dewizy: „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Wójt Gminy Lelów

Krzysztof Molenda

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).