Środa, 26 stycznia 2022r. | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa
Pokaż menu

Gmina Lelów otrzymała 80 000 zł w ramach rządowego programu “Posiłek w szkole i w domu”

05 stycznia, 2022
Gmina Lelów otrzymała 80 000 zł w ramach rządowego programu “Posiłek w szkole i w domu”


Gmina Lelów otrzymała dofinansowanie z budżetu państwa w kwocie 80 000,00 zł w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu "Posiłek w szkole i w domu" dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków. Trzeci moduł programu zakłada m.in. doposażenie i poprawę standardu już działających stołówek (mających własną kuchnię i jadalnie), a także wsparcie adaptacji i wyposażenia pomieszczeń przeznaczonych do spożywania posiłków, czyli jadalni. Projekt realizowany jest w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Lelowie. W ramach wniosku zakupiono wyposażenie kuchni i jadalni, jest to m.in. piec konwekcyjno-parowy z podstawą i pojemnikami, patelnia elektryczna, mikser spiralny, kuchnia elektryczna, okap gastronomiczny oraz stoliki i krzesła. Całkowita wartość zadania wynosi 100 000,00 zł.

/> /> /> /> /> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).