Czwartek, 18 kwietnia 2024r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

II Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Parzymiechach

22 marca, 2023
II Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Parzymiechach


16 września 2023 r. w Parzymiechach odbędą się II Mistrzostwa Subregionu Północnego Województwa Śląskiego w Crossie rowerowym.
Celem Mistrzostw jest m.in. popularyzacja i upowszechnianie młodzieżowych wypraw rowerowych jako zdrowej formy sportu i wypoczynku. W II Mistrzostwach Subregionu Północnego Województwa Śląskiego mogą startować drużyny ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Każda drużyna reprezentuje gminę lub powiat, wchodzący w skład Subregionu Północnego Województwa Śląskiego. Drużyna powinna składać się z 5 osób.
• Drużyny ze szkół podstawowych: W drużynie muszą znajdować́ się 2 osoby z roczników 2011-2013 oraz 3 osoby z rocznika 2009-2010.
• Drużyny ze szkół ponadpodstawowych: W drużynie muszą znajdować́ się 2 osoby z roczników 2007-2008 oraz 3 osoby z rocznika 2004-2006.
• W każdej drużynie musi wystartować przynajmniej 1 dziewczyna.
 
Drużynę należy zgłosić do 25 kwietnia br. na adres kwyporkiewicz@subregion-polnocny.pl

W załączeniu Regulamin oraz Harmonogram.
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).