Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

Informacja dla rolników – folia rolnicza

17 czerwca, 2021
Informacja dla rolników – folia rolnicza


Gmina Lelów zamierza ubiegać się o dofinansowanie do usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej z terenu gminy Lelów ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wszystkich rolników zainteresowanych przekazaniem, folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach, opakowań typu Big Bag prosimy o złożenie wniosku o udzielenie pomocy finansowej na zadanie pod nazwą „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej".

Wnioski o udzielenie dotacji na zadania usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej należy składać w terminie: od 17 czerwca do 17 lipca 2021 r. w Urzędzie Gminy Lelów, ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów na formularzu wniosku, który można pobrać w Urzędzie Gminy Lelów ( załącznik) lub u sołtysów.

 Kwota dofinansowania zadania może stanowić do 100% całości tych kosztów

 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).