Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

Informacja w sprawie odbioru odpadów komunalnych

03 stycznia, 2022
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

Ze względu na przedłużające się procedury wyboru firmy obsługującej odbiór odpadów z obszaru gminy Lelów  informujemy, że usługa odbioru odpadów komunalnych  będzie realizowana dopiero po końcowym rozstrzygnięciu przetargu i podpisaniu umowy z wykonawcą. Przed rozpoczęciem odbioru ww. odpadów, wykonawca dostarczy harmonogram odbioru odpadów komunalnych na podstawie którego będzie realizowany odbiór odpadów  z nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości  niezamieszkałych wykorzystywanych przez część  roku na cele wypoczynkowe. Za utrudnienia przepraszamy.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).