Czwartek, 2 lutego 2023r. | Imieniny: Marii, Miloslawa
Pokaż menu

Informacja Wójta Gminy Lelów z dnia 16 stycznia 2023 r.

16 stycznia, 2023
Informacja Wójta Gminy Lelów z dnia 16 stycznia 2023 r.


Wójt Gminy Lelów ponownie przypomina, że w Urzędzie Gminy Lelów przyjmowane są wnioski o zakup węgla na sezon 2022/23 po preferencyjnej cenie. Złożenie wniosków przez mieszkańców gminy pozwoli zbilansować zapotrzebowanie na węgiel w poszczególnych sortymentach, gdyż Gmina może zakupić węgiel od podmiotu wprowadzającego do obrotu na warunkach określonych w ustawie o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych w nieprzekraczalnym terminie do 30 kwietnia 2023 r.

Warunki zakupu podane w informacji z dnia 3 stycznia 2023 r. są nadal aktualne.

>http://www.lelow.pl/aktualnosci/mieszkaniec/1384 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).