Środa, 26 stycznia 2022r. | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa
Pokaż menu

Komunikat – wyciek wody

31 grudnia, 2021
Komunikat – wyciek wody


W ostatnim tygodniu na ujęciu wody w Lelowie nastąpił zwiększony pobór wody, który może być spowodowany niekontrolowanymi wyciekami. Uprzejmie prosimy właścicieli nieruchomości w miejscowościach Białą Wielka, Lelów, Lgota Błotna, Lgota Gawronna, Paulinów , Posłoda, Turzyn, Staromieście i Ślęzany o zwrócenie uwagi czy na swoich lub sąsiednich nieruchomościach nie nastąpił wyciek wody.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).