Poniedziałek, 28 listopada 2022r. | Imieniny: Leslawa, Zdzislawa, Stefana
Pokaż menu

Konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy Lelów w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Lelów.

07 października, 2022
Konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy Lelów w sprawie  zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Lelów.


Na podstawie art. 5a  ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2022 r. poz. 559 z późn. zm.) oraz uchwały nr XIII/121/2015 Rady Gminy Lelów z dnia 30 października 2015 r. w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych z mieszkańcami gminy Lelów (Dz. U. Woj. Śląskiego z 2015 r. poz. 5705) Wójt Gminy Lelów zaprasza mieszkańców gminy Lelów do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu uchwały Rady Gminy Lelów w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Lelów.

Konsultacje przeprowadzone zostaną w terminie od 10 października 2022 r. do 21 października 2022 r.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).