Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ NA TARGOWISKU W LELOWIE

27 lipca, 2021
MOBILNY PUNKT SZCZEPIEŃ NA TARGOWISKU W LELOWIE


W dniu 30 lipca 2021 r. w godz. 10:00 – 17:00 na Gminnym Targowisku „Mój Rynek” przy ulicy Koniecpolskiej 8A w Lelowie, będzie działać mobilny punkt szczepień przeciw Covid-19.

Każdy chętny będzie miał możliwość zaszczepienia się jedną z dwóch szczepionek: Pfizer lub jednodawkową Johnson$Johnson.

Zaszczepienie się w tym czasie daję szansę na uzyskanie pełnej odporności w miesiącu wrześniu, kiedy to spodziewana jest kolejna fala pandemii. To ostatni moment, kiedy możemy skutecznie zablokować wzrost zachorowań i hospitalizacji.

Szczepiąc się dajesz szansę sobie i innym.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).