Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

MOJA OKOLICA – jedna aplikacja, wiele korzyści

14 czerwca, 2022
MOJA OKOLICA – jedna aplikacja, wiele korzyści


Platforma Moja Okolica jest już aktywna w Gminie Lelów!

To bezpłatna aplikacja mobilna, ukierunkowana na budowanie i pogłębianie relacji lokalnych społeczności. Przede wszystkim wspiera informacyjnie mieszkańców i usprawnia komunikację w najbliższym sąsiedztwie. Dzięki Mojej Okolicy, mieszkaniec Gminy Lelów będzie rzetelnie i na bieżąco informowany, na temat tego co się dzieje w najbliższej okolicy.

Pobierz bezpłatną aplikację na telefon, wskaż interesującą Cię lokalizację i poznaj następujące moduły:

HARMONOGRAM WYWOZU ODPADÓW

Sprawdź najbliższe zaplanowane wywozy śmieci w twojej okolicy. Kalendarz odbioru odpadów umożliwia monitorowanie wywozu śmieci w okolicy każdego mieszkańca Gminy Lelów.
Z poziomu aplikacji mobilnej dla użytkownika dostępne są odbiory takich frakcji jak: szkło, tworzywa, papier, odpady zmieszane, choinki, bio, popiół oraz gabaryty.  

KALENDARZ WYDARZEŃ

Sprawdzaj dostępne wydarzenia, które odbędą się w Gminie Lelów i Twojej okolicy, ustawiaj przypomnienia w swoim kalendarzu. Od teraz nie przeoczysz już żadnego wydarzenia organizowanego na terenie naszej gminy.

KOMUNIKACJA (WIADOMOŚCI)

Wybieraj nadawców lokalnych wiadomości poprzez subskrypcje wizytówki. Poznaj nadawców krajowych. Otrzymuj ważne i potwierdzone informacje względem swojej lokalizacji.

ZDROWIE - BEZPIECZEŃSTWO

Nawiguj do najbliższych placówek pomocy medycznej oraz otwartych aptek. Znajdź najbliższy defibrylator. Wszystkie informacje są prezentowane względem Twojej lokalizacji.

Określaj strefy bezpiecznego poruszania się Twoich podopiecznych. Określ obszar. Każde wejście/wyjście wygeneruje dla Ciebie powiadomienie.

W przypadku problemu z pobraniem aplikacji oraz jej obsługi prosimy o kontakt telefoniczny (34 355 01 21 w. 135) lub osobisty (pokój 67). Chętnie pomożemy.

/> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).