Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Nabór do żłobka

19 kwietnia, 2021
Nabór do żłobka


Szanowni Rodzice!

                Dyrektor Gminnego Żłobka w Lelowie „Wesoły Maluch” zaprasza do składania Wniosków o przyjęcie dziecka do żłobka na rok szkolny 2021/2022. Wniosek dostępny jest w żłobku lub na stronie internetowej Gminy Lelów. Wnioski można składać osobiście przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 – 17.00 lub mailowo na adres: zlobek@lelow.pl

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).