Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Nabór na kursy i staże zawodowe w ramach projektu “Obudź swój potencjał”

05 lutego, 2016
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

OHPOchotnicze Hufce Pracy - Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie zapraszają kobiety i mężczyzn, również z orzeczeniem o niepełnosprawności, w wieku 18-24 lata, nieuczących się i niepracujących do udziału w Projekcie „Obudź swój potencjał” w ramach, którego zapewniamy zdobycie kwalifikacji i doświadczenia na stażu w zakładach pracy! W ramach projektu:

Umożliwiamy uzyskanie, podwyższenie lub zmianę posiadanych kwalifikacji zawodowych, nabycie umiejętności praktycznych i doświadczenia zawodowego w ramach 3-miesięcznych staży zawodowych oraz zdobycie wiedzy z zakresu technik i metod poszukiwania pracy. Ponadto istnieje możliwość uzyskania innych umiejętności i kompetencji przydatnych na rynku pracy :

- kursy językowe,
- kurs komputerowy, 
- kurs ECDL,
- Prawo jazdy kat. B,
- warsztaty z kreowania wizerunku - usługi stylisty i przeprowadzenie metamorfozy każdego uczestnika
- kurs przedsiębiorczości.

Dla uczestników przewidziano stypendium zarówno za ukończony kurs zawodowy jak i 3-miesięczny staż zawodowy.

W projekcie gwarantujemy:
- refundacje kosztów dojazdu na zajęcia i staż,
- wyżywienie
- materiały dydaktyczne
- refundację kosztów opieki nad dzieckiem do 7 lat lub osobą zależną 

Więcej informacji w plakacie.

Źródło: http://www.lelow.pl/index.php/aktualnosci/1754-nabor-na-kursy-i-staze-zawodowe-w-ramach-projektu-obudz-swoj-potencjal.html
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).