Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Nabór Wystawców na Targi Ogrodnicze „Rośliny, Pszczoły, Miód” w Lelowie

12 kwietnia, 2016
Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Rynek w Lelowie - Grzadam / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

DSC05592

 

Z przyjemnością informujemy, iż rusza nabór wystawców na Targi Ogrodnicze „Rośliny, Owady, Miód” w Lelowie, które odbędą się w dniu 8 maja 2016 r. na Targowisku „Mój Rynek” przy ul. Koniecpolskiej w Lelowie. Nasze Targi to doskonała okazja do zdobycia dawno poszukiwanej sadzonki, uzyskania informacji dotyczących projektowania i urządzania ogrodów, pielęgnacji roślin, a także ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu. Oprócz roślin będzie można nabyć akcesoria pszczelarskie oraz żywy drób.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych  do udziału! W załączeniu karta zgłoszenia. Udział w Targach jest BEZPŁATNY!
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).