Niedziela, 4 grudnia 2022r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Narodowe Czytanie 2022 w Gminie Lelów

31 sierpnia, 2022
Narodowe Czytanie 2022 w Gminie Lelów


Wójt Gminy Lelów, Gminna Biblioteka Publiczna w Lelowie, Publiczna Biblioteka Pedagogiczna RODN “WOM” w Częstochowie Filia w Lelowie, aby wspólnie oddać się refleksji nad utworami epoki romantyzmu, umocnić jedność i poczucie wspólnoty Polaków serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w jedenastej odsłonie Ogólnopolskiej Akcji Narodowego Czytania.

Spotkanie odbędzie się 3 września 2022 r. o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lelowie.

Zachęcamy do przyniesienia ze sobą książki “Ballady i romanse” Adama Mickiewicza i uzyskania pamiątkowego stempla akcji.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).