Środa, 5 października 2022r. | Imieniny: Placyda, Apolinarego
Pokaż menu

Obwieszczenie o terminie polowań zbiorowych – Koło Łowieckie Łoś

02 września, 2022
Obwieszczenie o terminie polowań zbiorowych – Koło Łowieckie Łoś


GR.6150.8.2022                                                                         

Lelów dn. 2 września 2022 r.

OBWIESZCZENIE o terminie polowań zbiorowych

Wójt Gminy Lelów działając na podstawie art. 42ab. ust 2 ustawy z 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 1173 z późn. zm.) informuje o terminie polowań zbiorowych na terenie obwodu łowieckiego nr 51 dzierżawionego przez Koło Łowieckie Łoś w Lelowie.

Plan polowań zbiorowych w sezonie 2022/2023 na terenie obwodu łowieckim
nr 51 został zamieszczony poniżej.

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości, w sposób zwyczajowo przyjęty tj. poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Lelów, tablic ogłoszeń sołectw znajdujących się w obwodzie łowieckim nr 51 oraz na stronie internetowej Gminy Lelów >www.lelow.pl.

Wójt Gminy Lelów

 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).