Środa, 30 listopada 2022r. | Imieniny: Andrzeja, Maury, Konstantego
Pokaż menu

Obwieszczenienie o terinach polowań – Koło Łowieckie SŁONKA w Rokitnie

13 października, 2022
Obwieszczenienie o terinach polowań – Koło Łowieckie SŁONKA w Rokitnie


GR.6150.11.2022                

Lelów dn. 12.10.2022 r.

OBWIESZCZENIE

o terminie polowań zbiorowych

 

Wójt Gminy Lelów działając na podstawie art. 42ab. ust 2 ustawy z 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (tekst jedn. Dz. U. z 2022 r. poz. 1173 z późn. zm.)  informuje o terminie polowań zbiorowych i prac na terenie obwodu łowieckiego nr 64 dzierżawionego przez Koło Łowieckie SŁONKA w Rokitnie.

Terminarz polowań zbiorowych w sezonie 2022/2023 Koła Łowieckiego SŁONKA  w Rokitnie  został zamieszczony poniżej.

Niniejsze obwieszczenie podaje się do publicznej wiadomości, w sposób zwyczajowo przyjęty tj. poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Lelów, tablic ogłoszeń sołectw znajdujących się w obwodzie łowieckim nr 63 oraz na stronie internetowej Gminy Lelów >www.lelow.pl.

 Wójt Gminy Lelów

 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).