Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

Ogłoszenie o dzierżawie lokalu gastronomicznego

08 marca, 2016
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

vena logoGminna Spółdzielnia Socjalna „VENA” w Lelowie wydzierżawi na okres do3 lat lokal gastronomiczny wraz z wyposażeniem „Gospodę Ciulim” w Lelowie przy ul. Szczekocińskiej 22. Do lokalu przynależy udział ½ w działce oznaczonej nr 831/2 o powierzchni 0,2267ha przylegającej do drogi krajowej Nr 46 z własnym parkingiem dla samochodów osobowych i dostawczych, w terenie atrakcyjnym turystycznie, odległy 300 m od rynku Lelowa. Jest to dobrze utrzymany parterowy lokal o powierzchni użytkowej 130,3 m2, powierzchni zabudowy 181,1m2, kubaturze 367m3, stylizowany na wiejską chatę, dla podniesienia jego atrakcyjności kryty strzechą, z tarasem o powierzchni 40m2.

W skład lokalu gastronomicznego wchodzą:

a) dwie sale konsumpcyjne (jedna stylizowana na izbę wiejską o pow. 36m2, druga na izbę żydowską o pow. 30m2), wyposażone w stoliki i krzesła oraz bufet,

b) kuchnia (o pow.21m2), (umeblowana i wyposażona w piec konwekcyjny, gazową kuchnię przemysłową, stoły robocze oraz podstawowe urządzenia gastronomiczne), b) zmywalnię (wyposażoną w zmywarkę, bojler, stół ze zlewozmywakiem i szafę na naczynia),

c) przygotowalnia (wyposażona w dwa stoły robocze, chłodnię, zamrażarkę),

d) magazyn,

e) węzeł sanitarny, wc personelu, pomieszczenie socjalne,

f) dodatkowo w oddzielnym budynku piec kaflowy przystosowany do przygotowywania ciulimu lelowskiego.

W skład przedmiotu dzierżawy wchodzi duży plac zabaw wyposażony w huśtawki, zjeżdżalnię, piaskownicę).

Do końca 2015 r. w lokalu była prowadzona działalności gastronomiczna w zakresie produkcji, sprzedaży i konsumpcji. Specjalnością zakładu były potrawy kuchni regionalnej – kuchni polskiej i żydowskiej. Cieszył się popularnością zwłaszcza wśród pracowników okolicznych zakładów pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie oferty, w terminie do dnia 15 marca 2016 r. do godz.1500 w Sekretariacie Urzędu Gminy Lelów przy ul. Szczekocińskiej 18, pokój Nr 64 zawierającą m.in. wysokość miesięcznego czynszu dzierżawnego. Dodatkowo dzierżawca oprócz czynszu winien pokrywać koszty zużycia energii elektrycznej, wody, odprowadzania ścieków, odbioru odpadów stałych. Lokal posiada centralne ogrzewanie. Dzierżawca nie może zmienić profilu działalności lokalu.

Osoby zainteresowane mogą uzyskać bliższe informacje po nr telefonu 34 3550121 w.128 w dni robocze w godzinach od 800 do 1400.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).