Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Ogłoszenie Wójta Gminy Lelów z dnia 21 października 2021 r.

25 października, 2021
Ogłoszenie Wójta Gminy Lelów z dnia 21 października 2021 r.


Gmina Lelów zamierza złożyć wniosek w Konkursie Grantowym: Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PGR”,” i w związku z tym osoby zainteresowane (rodzice dzieci niepełnoletnich lub pełnoletni uczniowie), których rodzice lub dziadkowie, pradziadkowie) pracowali w PPGR proszone są o złożenie oświadczenia, które będzie podstawą do umożliwienia złożenia wniosku przez gminę. Ze względu na termin naboru oświadczenia powyższe winno wpłynąć do Urzędu Gminy Lelów w terminie do dnia 3 listopada 2021 r. do godz. 15.00.

W związku z § 3 pkt 2 oraz § 4 pkt 1 Regulaminu Konkursu Grantowego: Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – „Granty PPGR”, Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Częstochowie potwierdził, iż na terenie gminy Lelów, powiat częstochowski, województwo Śląskie, funkcjonowało zlikwidowane Państwowe Przedsiębiorstwo Gospodarki Rolnej (dalej PPGR), oraz występowało mienie lub nieruchomości zamieszkałe przez byłych pracowników PPGR z obrębów geodezyjnych: Nakło i Podlesie.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).