Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Państwo Katarzyna i Paweł Zymek z Podlesia laureatami ???? XVIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

20 października, 2021
Państwo Katarzyna i Paweł Zymek z Podlesia laureatami ???? XVIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”


W dniu 11 października br. odbyło się wręczenie nagród dla laureatów XVIII Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” etapu wojewódzkiego
Uroczysta gala finałowa miała miejsce w Sali Marmurowej tabindex="0">Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach. Tegoroczna edycja objęta została patronatem Prezydenta RP > tabindex="0">Andrzej Duda i organizowana była we współpracy z tabindex="0">Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, tabindex="0">Panstwowa Inspekcja Pracy, tabindex="0">Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych oraz tabindex="0">Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.
Najbezpieczniejsze gospodarstwo w województwie śląskim, a tym samym:
I miejsce > w konkursie to gospodarstwo państwa Wioletty i Janusza Mróz ze Strumienia w powiecie cieszyńskim.
II miejsce > zajęło gospodarstwo państwa Brygidy i Rajmunda Pawełczyk z miejscowości Pawonków z powiatu lublinieckiego.
Na III miejscu > ze swoim gospodarstwem uplasowali się Państwo Katarzyna i Paweł Zymek z Lelowa w powiecie częstochowskim.
W konkursie przyznano również wyróżnienia > dla państwa Barbary i Łukasza Korczok z Raciborza, państwa Joanny i Ryszarda Brzęczek z miejscowości Panki w powiecie kłobuckim oraz dla Pana Krzysztofa Stękała z Gilowic w powiecie żywieckim.
Zwycięzcom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów>
 
>https://www.facebook.com/kowrczestochowa/posts/271724301499497
 
>https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=171734378466910&id=100068910459429
 
>https://www.facebook.com/MagdziarzRobert/posts/268369341961204
 
 
 
 

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).