Środa, 26 stycznia 2022r. | Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa
Pokaż menu

Plan działań priorytetowych Policji dla Gminy Lelów na okres od 01.01.2022 roku do 30.06.2022

11 stycznia, 2022
Plan działań priorytetowych Policji dla Gminy Lelów na okres od 01.01.2022 roku do 30.06.2022


Komisariat Policji w Koniecpolu informuje, że w związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku został opracowany plan działań priorytetowych dla Gminy Lelów obejmujący następujące zagrożenia na okres czasu od 01.01.2022 roku do 30.06.2022 rok.

1.  „ Zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańcom miejscowości Drochlin, ze szczególnym zwróceniem uwagi na osoby starsze i samotnie zamieszkujące” 

2. „ Zwiększenia świadomości seniorów na temat cyberprzestępczości  związanej z oszustwami na fałszywego "wnuczka" i "policjanta" w miejscowości Nakło”

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).