Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Plan działań priorytetowych Policji dla Gminy Lelów na okres od 01.01.2023 roku do 30.06.2023

04 stycznia, 2023
Plan działań priorytetowych Policji dla Gminy Lelów na okres od 01.01.2023 roku do 30.06.2023


Komisariat Policji w Koniecpolu informuje, że w związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku został opracowany plan działań priorytetowych dla Gminy Lelów obejmujący następujące zagrożenia na okres czasu od 01.01.2023 roku do 30.01..2023 rok.

Podniesienie świadomości mieszkańców  miejscowości Podlesia odnośnie mechanizmów działania sprawców oszustw i wyłudzeń metodami „na wnuczka” oraz  „na policjanta”, związanych z tym zagrożeniami oraz sposobem postępowania w przypadku próby takiego wyłudzenia

- Podniesienie świadomości mieszkańców miejscowości Nakło na temat bezpieczeństwa w zwalczaniu  współczesnych zagrożeń związanych z oszustami ze szczególną uwagą na osoby "starsze"

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).