Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

PPJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE WARSZTATY W ZAKRESIE TWORZENIA OGRODÓW W SZKLE W GMINIE LELÓW

25 stycznia, 2022
PPJ ZAPRASZA NA BEZPŁATNE WARSZTATY W ZAKRESIE TWORZENIA OGRODÓW W SZKLE W GMINIE LELÓW


Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Lelów na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle:     

15 lutego 2022 r. (wtorek) godz. 14:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lelowie, ul. Szczekocińska 31, 42-235 Lelów. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.

Zgłoszenia na warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle w GOK w Lelowie mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: >biuro@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).

Dokonując zgłoszenia na warsztaty w zakresie tworzenia ogrodów w szkle w Lelowie prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Lelów.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń.

O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja).

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.

Zapraszamy!

 Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).