Środa, 4 października 2023r. | Imieniny: Rozalii, Edwina, Franciszka
Pokaż menu

Projekt „E-dukacja w Szkole Podstawowej w Lelowie”

18 października, 2022
Projekt „E-dukacja w Szkole Podstawowej w Lelowie”


 

W ostatnich dniach  dotarły do nas ostatnie materiały do naszych pracowni szkolnych, zgodnie z realizacją projektu dofinansowaną z funduszy europejskich „E-dukacja w szkole podstawowej w Lelowie”.

Wszystkie elementy mają na celu doposażyć pracownie szkolne, wdrożyć nowe formy nauczania, oparte na narzędziach do nauczania metodą eksperymentu z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych w tym e-materiałów  dydaktycznych z zasobów systemu blended learning w tym stworzonych dzięki środkom EFS.

Dofinansowanie projektu z UE: 301 169,57 zł

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).