Niedziela, 5 lutego 2023r. | Imieniny: Agaty, Adelajdy
Pokaż menu

Przerwa w dostawie wody

18 marca, 2021
Przerwa w dostawie wody


Gmina Lelów, będąca przedsiębiorstwem wodociągowo-kanalizacyjnych informuje, że w dniu 18 marca 2021 r. w godzinach rannych wystąpiła awarii sieci wodociągowej na ujęciu wody w Lelowie. W związku z powyższym wystąpiła przerwa w dostawie wody z sieci wodociągowej zasilanej z ujęcia wody w Lelowie.

Do chwili usunięcia awarii, które przewidywane jest w dniu 19 marca 2021 r. w godzinach popołudniowych woda dostarczana może być pod zmniejszonym ciśnieniem bądź mogą wystąpić przerwy w dostawie wody.

Prosi się odbiorców wody o ograniczenie zużycia wody do chwili usunięcia awarii.

Przepraszamy za wynikłe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Dotyczy miejscowości: Biała Wielka, Lelów, Lgota Błotna, Lgota Gawronna, Turzyn, Staromieście, Ślęzany.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).