Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Przerwy w dostawie wody

08 lutego, 2016
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

wodaUrząd Gminy Lelów informuje, że w dniach 9-12 lutego 2016 r. (wtorek, środek, czwartek, piątek), w godzinach od 23.00 do 5.00 w miejscowościach Podlesie, Celiny, Drochlin nastąpią przerwy w dostawie wody, wzwiązku z pracami remontowymi wodociągu. Prosimy o zabezpieczenie zapasu wody na w/w okres. Za utrudnienia przepraszamy.

Źródło: http://www.lelow.pl/

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).