Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Puchar dla KGW „STOKROTKI”

08 września, 2021
Puchar dla KGW „STOKROTKI”


Jednym z  kluczowych punktów Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich była Konferencja w Auli Jana Pawła II, która odbyła się 4 września b. r. Na konferencji członkinie i członkowie Koła Gospodyń Wiejskich „Stokrotki” Konstantynów – Skrajniwa z gminy Lelów odebrali z rąk Pana Grzegorza Pudy Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za upowszechnianie dziedzictwa kulturowego i kulinarnego oraz za międzypokoleniową wymianę doświadczeń. Powyższa nagroda jest docenieniem ogromnego wkładu pracy KGW, promocją aktywności KGW oraz mobilizacją do dalszego rozwoju i działania.

/> /> /> /> /> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).