Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Razem współtworzymy Gminny Program Rewitalizacji Gminy Lelów na lata 2023-2030.

31 marca, 2023
Razem współtworzymy  Gminny  Program Rewitalizacji Gminy Lelów na lata 2023-2030.


Zgłaszanie projektów dla Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Lelów na lata 2023-2030

Liczymy na Państwa zaangażowanie i zachęcamy do współtworzenia Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Lelów na lata 2023-2030.

Na podstawie prowadzonych analiz i konsultacji społecznych, wyznaczone zostały trzy podobszary rewitalizacji: Podobszar Drochlin, Podobszar Mełchów i Podobszar Nakło, na których zdiagnozowano największą koncentrację negatywnych zjawisk społeczno-funkcjonalnych w gminie.

Nabór prowadzony jest w terminie 31.03.2023 – 14.04.2023 r.

Prosimy o wypełnienie formularza przedsięwzięcia rewitalizacyjnego, w którym opiszą Państwo dokładny zakres propozycji zadania. Każdy zgłaszany projekty musi być zlokalizowany na wyznaczonych w gminie obszarach do rewitalizacji. W przypadku chęci zgłoszenia więcej niż jednego przedsięwzięcia rewitalizacyjnego należy wypełnić kolejny formularz.

Sposób zgłoszenia projektów:

  • w formie papierowej poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego załączonego poniżej lub dostępnego w siedzibie Urzędu Gminy Lelów, ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów,
  • w formie elektronicznej, korzystając z poniższego linka: >https://ankieta.deltapartner.org.pl/lelow_nabor_projektow

Formularz w wersji papierowej można złożyć:

  • osobiście w siedzibie Urzędu Gminy Lelów, ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów, pokój nr. 67
  • przesyłając listem na adres: Urzędu Gminy Lelów, ul. Szczekocińska 18, 42-235 Lelów,
  • przesyłając formularz zgłoszenia w wersji edytowalnej na adres e-mail: m.kowalska@lelow.pl

W dniu 14.04.2023 r. o godz. 15:30 w Urzędzie Gminy Lelów odbędzie się spotkanie warsztatowe na którym będzie można zgłaszać propozycje projektowe do Gminnego Programu Rewitalizacji – serdecznie zapraszamy wszystkich interesariuszy procesu rewitalizacji !

 

Informacje dotyczące Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Lelów 2023-2030

Urząd Gminy Lelów

Referat Inwestycji i Promocji
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).