Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Remont budynku świetlicy wiejskiej w Podlesiu – etap III

23 sierpnia, 2022
Remont budynku świetlicy wiejskiej w Podlesiu – etap III


Wniosek o dofinansowanie realizacji projektu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych przyznanych na podstawie Uchwały nr 102 Rady Ministrów z dnia 23 lipca 2020 r. w sprawie wsparcia na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego (M.P. z 2020 poz. 662) znowelizowanej Uchwałą nr 157 Rady Ministrów z dnia 30 października 2020 r. zmieniającą uchwałę w sprawie wsparcia na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego (M.P. z 2020 r. poz. 1011 – III nabór).

Przedmiotem niniejszego projektu był remont poddasza użytkowego w budynku świetlicy wiejskiej w Podlesiu wraz z wykonaniem 2 miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych i chodnika. W ramach inwestycji wykonano: remont pomieszczeń, ścian, sufitów oraz podłóg na poddaszu użytkowym. Wykonano m.in: demontaż części ścian działowych, konserwację podłogi lastryko, wykuto i zamurowano otwory drzwiowe, zerwano warstwy podłogi do konstrukcji stropu drewnianego oraz położono panele na legarach drewnianych. Projekt obejmował również wykonanie nowych instalacji elektrycznych oraz nowych instalacji wod-kan. Wykonano oraz wyposażono w części wspólnej toalety dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Wartość robót budowlanych 469 000,00 zł, w tym dofinansowanie ze środków zewnętrznych 382 000,00 zł.

/> /> /> /> /> /> /> /> /> /> /> />

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).