Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji

Sezon wiosenny na targowisku – otwarty

14 marca, 2016
Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Pałac w Białej Wielkiej - LuzynaS / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

targowisko zapraszamyZapraszamy w każdy piątek – targowisko „Mój Rynek” w Lelowie Z przyjemnością informujemy, iż ruszyła sprzedaż na targowisku „Mój Rynek” w Lelowie przy ulicy Koniecpolskiej. Zapraszamy na zakupy w każdy piątek od około godziny  12:00.

Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.