Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Sprzedaż nieruchomości o nr ewid. 173 k.m.1 obręb Lelów – przetarg ustny nieograniczony

24 stycznia, 2023
Sprzedaż nieruchomości o nr ewid. 173 k.m.1 obręb Lelów – przetarg ustny nieograniczony


Wójt Gminy Lelów przypomina, że w dniu 9 lutego 2023 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Lelów zostanie przeprowadzony pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Lelów położonej w obrębie Lelów oznaczonej jako działka o nr ewid. 173 k.m.1 o pow. 0,3001 ha.

Ogłoszenie o przetargu w załączniku.

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).