Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Tworzenie krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa – debata społeczna

18 lutego, 2016
Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

DSC 0065W dniu 17.02.2016r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie konsultacyjne „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa w Polsce". W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy gminy wraz z władzami gminy Lelów oraz policjanci z Komisariatu Policji w Koniecpolu. W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy gminy wraz z władzami gminy Lelów oraz policjanci z Komisariatu Policji w Koniecpolu. Celem spotkania było poznanie opinii społecznych, które będą miały decydujący wpływ na ostateczny kształt projektowanego narzędzia informatycznego, służącego do prezentacji informacji o stanie bezpieczeństwa, czyli mapy zagrożeń. Komendant Komisariatu Policji w Koniecpolu podinsp. Marek Struski przedstawił stan bezpieczeństwa w gminie a następnie odbyła się dyskusja z mieszkańcami i władzami gminy.

 
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).