Czwartek, 30 marca 2023r. | Imieniny: Anieli, Kwiryna, Leonarda
Pokaż menu

Ważna informacja dla gospodarstw utrzymujących jedną świnię

15 kwietnia, 2016
Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

swinkaPowiatowy Lekarz Weterynarii w Częstochowie informuje, iż W związku z wejściem w życie decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/260 z dnia 23 lutego 2016 roku zmieniającej Decyzję 2006/80/WE w odniesieniu do Polski znoszącej odstępstwo przewidziane w art. 3 ust. 2 dyrektywy 92/102/EWG w odniesieniu do gospodarstw hodujących jedną świnię, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Częstochowie informuje oraz prosi o rozpropagowanie wśród rolnikówinformacji że gospodarze utrzymujący jedną świnię powinni zarejestrować siedzibę stada oraz zgłaszać w odpowiednim terminie zdarzenia zwierzęce w biurach powiatowych ARiMR.

Zastępca Powiatowego Lekarza Weterynarii

w Częstochowie

lek.wet. Henryk Świera

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).